Арт ателие към ОУ „Н.Вапцаров” подреди изложба в музея

На 14 юни 2012г. учениците от ОУ"Н. Й. Вапцаров", творящи в "Арт-ателие" с ръководител г-жа Веска Петкова подредиха своя представителна изложба в Исторически музей Ботевград. Изложбата откри директорът на музея г-жа Тодорка Коцева. Веска Петкова представи накратко работата на учениците по проект"Успех". Тя уточни, че рисунките, писаните яйца, картички, пана... са изработени в периода април-юни 2012г.Заместник-директорът на ОУ"Н.Й.Вапцаров",  г-жа Славейка Калфова благодари на учениците за старанието и талантливото им представяне, връчвайки грамоти и отличия на победителите в конкурса" Децата и цветята - радоста на земята". Първа награда бе връчена на Владимир Василев , втора и трета на Василена Пеева и Ванеса Георгиева.