Изложба живопис на Владимир Илиевски

Владимир Илиевски е едни млад и много талантлив художник от Скопие. Негови картини са представяни освен в Македония,  в Швеция, Италия, а  сега и в България. Имал е шест самостоятелни изложби, въпреки, че е само на 24 години. Завършил е Факултета по живопис на университета в Скопие.

Той гостува в България с творбите си по покана на Директора и екипа на Исторически музей Ботевград, като гражданите и гостите на града имаха шанса да се запознаят  и лично с художника при откриване на изложбата в зала "Орханиец" на 11.04.2014г. от 17,30 часа. За наша приятна изненада Владимир Илиевски бе придружен от своя баща, който също е художник. 38 -те картини, преизпълнени с много светлина и жизненост,  ще са изложени в музея в рамките на 1 месец.