"Морски спомени" - Кремена Григорова

На 19-ти септември от 17.30 часа, пред сградата на Исторически музей-Ботевград, като част от инициативата "Европейски дни на наследството",
ще бъде представена фотограската изложба на Кремена Григорова "Морски спомени".
Авторката е на 28 години от гр. Исперих, и е художник по образование. Това е първата самостоятелна фотографска изложба.
Позната е на Ботевградската публика с вече представяна първа самостоятелна изложба "Цветна графика" през 2017г.
Идеята за тази изложба се ражда от интереса и към фотографията. Първите любителски снимки прави още през 2014г. на морска тематика.
Представените фотографии са запечатали моменти от дните прекарани, в град Силамае - република Естония, и град Рига - република Латвия,
по програма "Младежки обмен на изкуствата", както и от участието в пленер по фотография на Северното черноморие тази година - "Каварна 2017г." България.
За себе си казва: "Мога да прекарам целия си живот, търсейки перфектния кадър. Желанието ми е да се занимавам с фотография в бъдеще, на професионално ниво.
Изложбата е началото!"
Заповядайте!