Добри Доцов бе избран за председател на туристическо дружество "Венеца" Ботевград

11.12.2013г.

Добри Доцов бе избран за председател на туристическо дружество „Венеца” в Ботевград вчера 10 декевмври на отчетно-изборно събрание, което се проведе в зала „Орханиец” на Исторически музей. Управителният съвет на дружеството се състои от още 6 души - Тодорка Коцева, Момчил Пенев, Веселин Марков, Лидия Рашкова, Павел Коцев (от Трудовец, който изкачи миналата година европейския първенец Монблан) и Стоян Коцев (секретар). В Контролната комисия пък влизат Веселка Божкова, София Николова и Детелин Атанасов.
Добри Доцов поема организацията с 53-ма човека членска маса. Самият той членува в дружество „Венеца" още от 1971 г., когато е ученик в ТМЕ”Хр.Ботев”.Той е познат в спортните среди като доайен на съдийската комисия по баскетбол в Ботевград, основоположник на фен-клуб „Гунди” Ботевград през 2007г., фалерист с 50-годишна колекция от значки и медали от 3 000 броя.

Източник: balkanec.bg