Полезен и вдъхновяващ урок за учениците от 11 клас на ППМГ "Акад.проф. д-р Асен Златаров"

Исторически музей Ботевград днес бе домакин на мероприятие, организирано от класните ръководители на единадесетите класове на ППМГ „Акад. проф. д-р Асен Златаров” – 11 „а” – Даниела Пенкова, 11 „б” – Цанка Маркова, 11 „в”- Олга Каменова, 11 „г”- Радка Иванович.

Класните ръководители изненадаха своите ученици с един различен и нетрадиционен час на класа. Представители на фирма „Алфа Куолити”- гр. София влязоха в часа на класа, за да разкрият на учениците интересни неща с етикецията, езика на тялото и доверието. Те разкриха пред Златаровските възпитаници част от тайните за начина, по който се изгражда доверието.

Инициативата има за цел да помогне на бъдещите зрелостници в избора на вярната посока. За учениците това бе полезен и вдъхновяващ урок.