Национална изложба "Яблена арт"

На 16 юни 2017г. бе тържествено открита националната  изложба натюрморт в музея. Тя бе организирана от СБХ  (и представителството му  в Ботевград), Община Ботевград, Фирма "Био Яблена натура" и  Исторически музей Ботевград.   Журито бе назначено от СБХ и бе в състав: Румен Атанасов Атанасов-живописец и членове:  Милен Василев Василев-скулптор и Володя Петров Казаков-живопис.
Сред наградените са проф. Бисера Вълева, Николина Джановска, Екатерина Иванова, Димитриус Пападакис, Мартина Караиванова...
С Почетен диплом за участие бяха отличени: Антон Антонов, Антон Гошев, Пламен Монев, Величка Вонидова, Радослав Иванов, Румен Сомов и Володя Казаков.
Благодарим на включилите се в националната изложба натюрморт "Яблена арт" 2017г. 41 творци с над 74 творби, които до края на юли ще красят зала "Орханиец" на Исторически музей Ботевград.