Не сме различни

На 03. юни в залите на Исторически музей - Ботевград заваляха чадъри! Проливните дъждове обаче не спряха въодушевените деца, ученици на ирландеца Винсент. Така го наричаме всички. Подкрепа в последните си часове в България, той получи от група за ирландски фолклор и своите колеги от езикова работилница "Евона". Залите на музея се огласиха от ирландска музика, детски смях и удовлетворени родители. Благодарим на работилницата в лицата на Ева и Ангел, че всяка година намират повод да припознаят в музея институция, която е пазител на българската идентичност, дух и култура , че заедно популяризираме сред чуждоезичните ни приятели пъстротата и уникалността на българската история, фолклор и традиции, които носим в душите си! На добър час, Винсент!