Открит урок по руски език се проведе в залата на Историческия музей - Ботевград

На 06 юни открит урок по руски език език, с емоционални картини от Москва и Санкт Петербург, исторически и културни специфики, природа и икономика, литература и наука ни поднесоха учениците от ХI г клас от ППМГ Акад. проф. д-р Асен Златаров". В заключителните си думи, относно проектните представяния за учебната 2018-19г., преподавателя им по руски език, г-жа Олга Каменова сподели, че когато са подготвяли урока, са решили цялото представяне да мине под звуците на една емблематична песен ""Подмосковные Вечера". Емоционално поднесените стихове на Пушкин ни пренесоха в началото на 19ти век. Гости бяха директорът на училището г-жа Даниела Колева, служители на Общинска администрация гр. Ботевград, преподаватели от други училища, родители, съученици. Благодарим, че избрахте нас, отново!