Тихомир Иванов ще представи в Ботевград книгата си „Камино: Пътят на завръщането“

Община Ботевград ще бъде домакин на представянето на книгата „Камино: Пътят на завръщането“ на младия автор Тихомир Иванов. Събитието ще се състои на 6 ноември /вторник/ от 17:30 часа в Исторически музей – Ботевград.
Посетителите ще могат, от първо лице, да разберат какво може да накара човек да извърви 800-километровия маршрут до катедралата в испанския град Сантяго де Компостела, наречен Ел Камино, пред какви предизвикателства се изправя и какви уроци носи след себе си подобно пътуване.
По думите на автора, книгата е любопитна както заради самото приключение, така и с прецизния документален разказ за всички реалности на Ел Камино: особеностите на т.нар. Френски маршрут, изминатите километри, условията в албергетата, географските и исторически забележителности и т.н.
Експериментален литературно-хибриден жанр с чертите на остър психологически пътепис, „Камино: Пътят на завръщането“ ще докосне читателя с оголения нерв на една страстно жадувана духовна трансформация.