Васил Иванов Кунчев Йеродякон Игнатий - Левски

На 18-ти февруари, Понеделник, Исторически музей - Ботевград и Иван Стаменов Ви канят на представянето на книгата Разказани животи Васил Иванов Кунчев Йеродякон Игнатий - Левски

"Още една книга за Левски! ...И този ли е решил да пише?! Оставете човека, стига му повдигайте костите! И без това не се знае къде са! ... Оставете го да почива в мир!"
Казва сам автора ..., а после добавя: "Драги читателю, прав си! Реших да ти напиша текстове, върху които сам да мислиш! Сам да си направиш изводите!"
Огромната заслуга на Васил Левски към нашата история е, че сам дръзва на дело по-голямо от представите ни...
Най-малкото, което можем да направим е да не спираме да говорим за него! На 18. 02. ще си поговорим за това дело и за него... За Левски!