За втора поредна година Община Ботевград и Исторически музей - Ботевград, участват в международна туристическа борса

От 14 до 16 февруари 2019 София отново ще посрещне гостите и участниците в най-престижния туристически форум у нас – Международното изложение „Ваканция и СПА Експо“. Над 380 компании от 25 страни с представителни щандове.
Над 60 дестинации и туристически региони - познати и не толкова познати. Над 50 събития в съпъстващата програма – дискусии и презентации на лидери в бранша, дестинации, травъл технологии и много други
Всичко това в три динамични вълнуващи дни!
Исторически музей-Ботевград е представен от Радосвета Апостолова на щанда на Община Ботевград! За нас това е възможност да заявим устойчивост, иновативност, хъс! Успех, Ради!